ZAGOTAVLJANJE NUJNEGA VARSTVA OTROK

Spoštovani starši,

Občina Piran oziroma župan je sprejel sklep o zagotavljanju nujnega varstva otrok. Vrtec Morje Lucija bo tako zagotavljal nujno varstvo otrok staršev, ki so zaposleni in ne morejo na drug način zagotoviti varstva svojih otrok. V kolikor bo zaradi epidemioloških razmer število otrok, ki bodo lahko vključeni v nujno varstvo omejeno, imajo prednost otroci staršev, ki opravljajo delo, ki je nujno za lokalno skupnost, državo ali družbo (npr. zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski in policiji ter v službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva).

Nujno varstvo se izkazuje s pisno izjavo delodajalca obeh staršev oziroma skrbnikov. Poleg tega prinesite tudi Izjavo staršev pred prihodom otroka v vrtec, da je otrok zdrav in ni bil v stiku z okuženo osebo s Covid 19.

Da bomo nujno varstvo lažje organizirali vas prosimo, da nas obvestite o morebitni PRISOTNOSTI vašega otroka na e – naslov uros.savec@vrtecmorje.si

Omenjeno mi sporočite, vsak petek za naslednji teden, če bo odlok trajal dalj časa.

Brez potrdila/izjave delodajalca otroka v vrtec NE BOMO sprejeli.

 

Ravnatelj:

Uroš Savec

Datoteke za prenosNazaj na novice