LUTKOVNA PREDSTAVA “PALČEK POHAJALČEK”

Palček Pohajalček gre na sprehod in v gozdu izgubi svojo rdečo kapico. Tega sploh ne opazi in gre naprej. V kapici pa se medtem dogajajo zanimive stvari. Vanjo se naselijo mnoge živali in kapica je še vedno dovolj velika za vse. Ko pa vanjo skoči majhna bolha, se živali razbežijo. Palček se vrne po kapico, z njo pa dobi še sopotnico, majhno bolho, ki je v majhni rdeči kapi našla svojo hišico iz sanj.
Strokovne delavke, lutkarice, Darinka, Brigita, Nina, Janja, Martina, so spretno uprizorile živali, Simona pa je ob kitari prepevala pesmi o živalih, ki nastopajo v pravljici. Otroci so sinhrono zapeli saj so večino pesmi poznali.
Ob gledanju predstave so uživali, najbolj pa jim je bila všeč bolha, ki je pregnala živali iz hišice.
 
Leonora Drgan


Nazaj na novice