ZAKLJUČEK ŠOLSKEGA LETA

Za nami je še eno uspešno zaključno srečanje vrtca, ŠPORT in ŠPAS – DAN DRUŽENJA IN GIBANJA VSEH GENERACIJ.
Sončno sobotno dopoldan smo preživeli tako, da smo se  na igrišču vrtca zbrali otroci, starši, stari starši, prijatelji in zaposleni.
Skupaj smo se razgibali, zatem pa odpravili na pohode v bližnjo okolico. Po vrnitvi, so si otroci z velikim veseljem ogledali gasilski kamion, ki so ga pripeljali prijazni gasilci – prostovoljci PGD Sečovlje in se urili pri gašenju z vodo.
Sledila je eno urna zabava z izvrstno glasbenico Damjano Golavšek ob petju in plesu. Razglasili smo tudi najstarejšega in najmlajšega udeleženca, najštevilčnejšo družino  ter jih nagradili z okusnim sadjem.
Prireditev smo zaključili z zelo dobrim kosilom – bobiči in borovničevim pecivom.
Vsi smo zadovoljno ugotovili, da nam je bilo lepo, da smo se res sprostili ob gibanju  in druženju.
v.d. ravnatelja Leonora Drgan, mag.prof.zg.uč.


Nazaj na novice